Skinlight


Spotkajmy się na najważniejszych targach kosmetyczno-fryzjerskich w Polsce!

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na naszym stoisku numer Hala 1 stoisko C15 na targach BEAUTY FORUM & HAIR 2023 w dniach 9-10 września 2023 w Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa.

Będziesz z nami? Mamy dla Ciebie 15% rabatu na zakup biletu wstępu na targi z kodem: TARGI WARSZAWA 2023, tylko do 6 września 2023! (rabat nie dotyczy biletów wstępu dla uczniów). Nie zwlekaj, zamów bilet i zapłać tylko 35,70 zł w sklepie internetowym -> www.beauty-fairs.com.pl

W cenie biletu wstępu masz możliwość skorzystać z:

  • wyselekcjonowanej oferty nowości, promocji targowych i topowych produktów: kosmetyka klasyczna i aparaturowa, exclusive, makijaż klasyczny i permanentny, podologia, paznokcie i rzęsy, fryzjerstwo, barbering.
  • 70 wykładów, paneli dyskusyjnych, pokazów i prezentacji podzielonych na kategorie tematyczne: pielęgnacja i aparatura, PMU, biznes i marketing, podologia, trychologia, makijaż, paznokcie, rzęsy, brwi
  • 3 otwartych scen: MAKE-UP & STYLE, HAIR i BARBERSKIEJ
  • ogromnej dawki inspiracji i porad od specjalistów
  • widowni mistrzostw i konkursów – kibicuj swoim faworytom!
  • bezpłatnych konsultacji prawnych na stoisku BEAUTY FORUM

 

Na targi dojedziesz bezpłatnym autobusem odjeżdżającym z centrum Warszawy >> przystanek Emilii Plater 03! Rozkład jazdy -> kliknij tu!

Bilety kupisz tutaj -> www.beauty-fairs.com.pl

Do zobaczenia już na targach!

Więcej informacji o targach znajdziesz na:

www.beauty-fairs.com.pl

www.beauty-forum.com.pl

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,70 zł

X