Skinlight

Nowości w Ofercie SkinLight dla Profesjonalistów Medycyny Estetycznej

RINnOVARE – HIFU 8D

RINnOVARE, innowacyjny system HIFU 8D, pozwala na multidymensjonalny lifting twarzy i ciała, zapewniając szybkie i trwałe efekty.


Pinxel – RF Frakcyjny

Pinxel – RF oferuje rewolucyjne rozwiązania w zakresie radiowej częstotliwości frakcyjnej, zapewniając efektywne odmładzanie skóry i redukcję blizn.


Med Vibe 980nm – Laser do Usuwania Naczynek

Med Vibe 980nm to zaawansowane urządzenie laserowe dedykowane do precyzyjnego usuwania naczynek oraz innych zmian naczyniowych.


x-Pen – Mezoterapia Mikroigłowa

x-Pen wyznacza nowe standardy w mezoterapii mikroigłowej, idealne do walki z cellulitem, bliznami i oznakami starzenia.


SkinLight 808 – Laser Diodowy

SkinLight 808 to laser diodowy o długości fali 808nm, stworzony z myślą o wysoce efektywnym i trwałym usuwaniu owłosienia.


NeviCARE – EMS i Kriolipoliza

NeviCARE to nowatorskie urządzenie, które łączy technologie EMS i kriolipolizy, oferując kompleksowe rozwiązania do modelowania sylwetki i wzmocnienia mięśni.


Picco – Laser Pikosekundowy

Picco to laser pikosekundowy, idealny do usuwania tatuaży oraz przebarwień skóry, zapewniając szybkie i minimalnie inwazyjne rezultaty.


Fraktico – Laser Frakcyjny CO2

Fraktico, nasz nowy laser frakcyjny CO2, oferuje zaawansowane rozwiązania w odmładzaniu, regeneracji skóry oraz usuwaniu blizn.


Szkolenia i Wsparcie

W SkinLight zawsze stawiamy na wsparcie profesjonalistów. Dlatego w pakiecie z każdym urządzeniem oferujemy kompleksowe szkolenia oraz wsparcie techniczne.


📞 Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację i poznać wszystkie zalety naszych nowości!

PONIŻEJ GALERIA

X